ROK SZKOLNY 2012/13
Chwilowo niedostępne. Przepraszamy!
ROK SZKOLNY 2011/12
Chwilowo niedostępne. Przepraszamy!
ROK SZKOLNY 2010/11
Konkursy i olimpiady matematyczne
LXII Olimpiada Matematyczna
Finalista:
Udział w etapie okręgowym:
- Kajetan Ożarowski (kwalifikacja do finału)
- Angelika Stanke
Udział w etapie szkolnym:
- Bartek Kostka
- Piotr Machowski
- Nikodem Nowakowski
- Kajetan Ożarowski (kwalifikacja do II etapu)
- Asia Ptak
- Angelika Stanke (kwalifikacja do II etapu)
Kangur Matematyczny 2011
Bardzo dobry wynik:
Wyróżnienie:
Udział:
IX Mistrzostwa Wrocławia w Rozwiązywaniu Zadań z Geometrii Elementarnej
Udział:
- Kajetan Ożarowski
- Asia Ptak
- Angelika Stanke (11. miejsce)
- Piotek Machowski
- Bartek Kostka (11. miejsce)
XXV Międzynarodowe Mistrzostwa w Grach Matematycznych i Logicznych - IX Mistrzostwa Polski w GMiL
Udział w etapie okręgowym:
Udział:
- Kajetan Ożarowski (kwalifikacja do II etapu)
KOnkurs MAtematyczny "KOMA"
Finaliści:
- Bartek Kostka (IX miejsce)
- Kajetan Ożarowski (XIV miejsce)
Udział w etapie szkolnym:
- Bartek Kostka (kwalifikacja do finału, II w szkole)
- Piotr Machowski
- Nikodem Nowakowski
- Kajetan Ożarowski (kwalifikacja do finału)
- Asia Ptak
- Angelika Stanke
IX Olimpiada Lingwistyki Teoretycznej, Matematycznej i Stosowanej
Udział w etapie szkolnym:
- Ignacy Górecki
- Tomek Jurkiewicz
- Bartek Kostka
- Kajetan Ożarowski
- Asia Ptak
- Kuba Pyra
- Weronika Wiśnioch
VI Mistrzostwa Polski w Sudoku
Udział:
XV Mistrzostwa Polski w Łamigłówkach
Udział:
Konkursy i olimpiady fizyczne
LX Olimpiada Fizyczna
Kwalifikacja do etapu okręgowego:
Udział:
Lwiątko 2011
Kaoni:
- Kajetan Ożarowski (4. miejsce)
- Jurek Polanowski (8. miejsce)
Udział:
(prawie wszyscy wpiszę później B.)
Konkursy i olimpiady informatyczne
XVIII Olimpiada Informatyczna
Udział w etapie szkolnym:
XIV Dolnośląskie Zawody w Programowaniu Zespołowym
IV miejsce:
(w drużynie z Piotrkiem Pietrzakiem)
Udział:
Potyczki algorytmiczne 2011
Udział:
Sparing Startup Challenge 2010
Udział:
- Kajetan Ożarowski (VIII miejsce)
- Bartek Kostka (IX miejsce)
- Piotr Machowski (XX miejsce)
Konkursy i olimpiady finansowe
XXIV Olimpiada Ekonomiczna
Finalistka:
Udział w etapie okręgowym:
- Ola Fila (kwalifikacja do finału)
- Bartek Kostka
- Tomek Marcinkowski
Udział:
- Ela Duszyńska
- Ola Fila (kwalifikacja do etapu okręgowego)
- Ola Hajduczenia
- Bartek Kostka (kwalifikacja do etapu okręgowego)
- Ola Kozdra
- Tomek Marcinkowski (kwalifikacja do etapu okręgowego)
- Marcin Nakonieczny
- Asia Ptak
- Jurek Polanowski
- Angelika Stanke
VI Olimpiada Przedsiębiorczości
Udział w etapie szkolnym:
- Ela Duszyńska
- Ola Fila
- Bartek Kostka (kwalifikacja do etapu okręgowego)
- Asia Ptak
- Martyna Sopot
III Olimpiada Wiedzy o Finansach - Banki w Akcji
Udział w etapie szkolnym:
Konkurs "AD REM"
Udział w etapie okręgowym:
Udział w etapie szkolnym:
- Bartek Kostka (kwalifikacja do II etapu)
Konkursy i olimpiady przyrodnicze
XXXVII Olimpiada Geograficzna
Udział w etapie szkolnym:
- Ignacy Górecki
- Gabrysia Kacprzak
- Bartek Kostka (praca przeszła etap szkolny)
- Marcin Nakonieczny
Pozostałe konkursy i olimpiady
Konkurs wiedzy o NATO
Uczestnicy etapu wojewódzkiego:
XV edycja konkursu "Losy Żołnierza i Dzieje Oręża Polskiego"
Udział:
Zawody sportowe
IX Zawody Sportowo-Obronne "WrocLOK"
II miejsce drużynowo:
Udział:
- Ignacy Górecki
- Gabrysia Kacprzak
- Emil Kisielewicz
- Ola Kozdra
- Franek Maroszek
- Marcin Nakonieczny
- Asia Ptak
- Kuba Pyra
- Martyna Sopot
- Beata Szczypek
Finał Strefy Wrocławskiej Licealiady w Pływaniu
VI miejsce LO XIV w ogólnej klasyfikacji
VIII miejsce w Sztafecie 4 x 50 m stylem dowolnym (chłopcy):
- Marcin Nakonieczny (w drużynie z Wojtkiem Borowiczem, Pawłem Krzykałą, Marcelim Misiaszkiem)
Udział:
Mistrzostwa Szkoły w pływaniu sportowym
II miejsce w kategorii chłopców:
IV miejsce w kategorii dziewcząt:
Udział:
Licealiada w tenisie stołowym chłopców
II miejsce:
- Marcin Hatalski (w parze z Pawłem Florczukiem)
Udział:
- Marcin Hatalski (w parze z Pawłem Florczukiem)
Szkolne zawody w tenisie stołowym chłopców
I miejsce:
II miejsce:
III miejsce:
V miejsce:
VI miejsce:
Udział:
Mistrzostwa LZS w tenisie stołowym
II miejsce:
Udział:
Konkursy i zawody w internacie
Konkurs wiedzy "Moja mała ojczyzna"
II miejsce:
III miejsce:
Udział:
Międzyinternatowe zawody siatkarskie
I miejsce w kategorii dziewcząt (drużynowo):
IV miejsce w kategorii chłopców (drużynowo):
Udział:
Internatowe zawody w piłkarzyki
I miejsce w kategorii dziewcząt:
II miejsce w kategorii dziewcząt:
Udział:
Internatowe zawody bilardowe
Udział:
Konkurs plastyczny z okazji dnia 11 listopada
I miejsce:
Udział:
Międzyinternatowe zawody w tenisa stołowego
II miejsce:
Udział:
Konkurs na najładniejszą kartkę bożonarodzeniową
I miejsce:
III miejsce:
Udział: